Алюм-Сервіс

Продукція компанії в оплату частинами
Користуйтеся автоматичними воротами та ролетами зараз - а сплачуйте потім
5675677-копия-1.png
до 12 платежів


РОЛЕТИ ALUTECH - КОМФОРТ І ЗАХИСТ У ЛЬВОВІ 😎

ВСТИГНІТЬ ЗАМОВИТИ РОЛЬСТАВНІ ЗІ ЗНИЖКОЮ ВІД 15%

ТІЛЬКИ ДО 27.08.2022

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
І ВОНИ ПІДБЕРУТЬ ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩУ ПРОПОЗИЦІЮ

* ВАЖЛИВО! Технолог по заміру, а так само монтажники   працюють в масках і рукавичках!
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОФІЛЬ
14 РОКІВ ДОСВІДНОЇ РОБОТИ
ГАРАНТІЯ ВІД 2 РОКІВ
СЕРТИФІКОВАНІ МОНТАЖНИКИ

МИ ПРОПОНУЄМО

КОМФОРТНЕ УПРАВЛІННЯ І НАДІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Ролети TREND

ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
2/5
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
2/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
2/5
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
2/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
2/5
roll

Краще рішення, створене з урахуванням потреб ринку в економічних системах з невисокими вимогами
до конструкції

Ролети PRESTIGE

ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
4/5
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
4/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
4/5
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
5/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
5/5
roll

Створена для унікальних дизайнерських екстер’єрів, виняткового, комфорту, безпеки
і довговічності

Ролети SECURITY

ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
5/5
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
5/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
5/5
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
4/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
5/5
ен6

Краще рішення для магазинів, а також для будинків з високими вимогами до безпеки віконних
і дверних пройомів

Ролетні Решітки

ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
5/5
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
5/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
5/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
5/5
Алюмінієві ролетні решітки – висока якість виконання, оригінальний зовнішній вигляд і надійний захист вашого майна

Ролетні Ворота

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
5/5
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
5/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
5/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
5/5
Ролетні ворота відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень
 

Промислові Ролети

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
5/5
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
5/5
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
5/5
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
5/5

Промислові ролетні ворота – це масивні сталеві конструкції дозволяють закривати великі отвори.

Алютех – ролети як стильне і раціональне рішення

Даруємо комфорт і затишок, які ідеально
впишуться в простір з почуттям
особистої безпеки

Отримайте стильне і професійне рішення

Для того, щоб ми врахували всі нюанси і навіть більше — замовте безкоштовну консультацію технолога.

Так-так, вона безкоштовна і абсолютно ні до чого вас не зобов’язує!

Наш фахівець приїде за адресою зі зразками та готовими пропозиціями. Ми обговоримо колірну гамму, матеріали, розміри і терміни.

Будь-яке ваше питання не залишиться без відповіді і жодне побажання не пройде повз нашу увагу.

Як вибрати ролети і виконати
сміливі та практичні бажання?

Ми подбали про те, щоб вас більше не мучили сумніви
і питання, пов’язані з вибором

Комфорт і безпека, складність і міцність, ціна і вид — кілька взаємопов’язаних факторів, на які слід орієнтуватися під час вибору. Розбиратися в цьому питанні довго, складно і, що важливо, дорого.

Ми розуміємо, наскільки важливо для вас відповідально підійти до справи. Тому пропонуємо свою допомогу.

Разом ми розберемо всі технічні і дизайнерські нюанси. У вас буде готовий проект з урахуванням всіх параметрів і побажань буквально за пару годин. Не відмовляйте собі в задоволенні позбутися непотрібного головного болю.

Унікальні властивості
ролетних систем

Ролети дозволяють підтримувати в будинку
комфортну атмосферу протягом цілого
року, надійно захищаючи господарів від негоди і
зловмисників

Шість причин, за якими ролетні системи стали найпопулярнішим засобом захисту вікон і дверей:

1. Енергозбереження
Підтримуючи комфортну температуру в приміщенні, ролети дозволяють круглий рік значно економити на кондиціонуванні і опаленні.

2. Захист від шуму і пилу
З закритими ролетами рівень сторонніх шумів в приміщенні знижений, потрапляння піску і пилу на вікна мінімально.

3. Захист від злому і сторонніх очей
Ролети надійно захищають двері, вікна і вітрини від злому і сторонніх очей

4. Захист від негоди
Влітку ролети зберігають в будинку прохолоду, взимку – тепло, навесні і восени захищають від вітру і атмосферних опадів.

5. Комфорт і зручність
Одним натисканням кнопки пульта ролети опустяться і піднімуться за вашим бажанням.

6. Естетика
Безліч колірних рішень і варіантів виконання комплектуючих дозволяє зробити ролети для будівлі будь-якого стилю.

Для підтвердження теплоеффектівності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результатиіспитаній показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%.

ОСНОВНІ КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ РОЛЕТИ

Ролетні системи (ролокасети) представляють собою ролетне полотно, зібране з вузьких (від 36 до 77 мм) алюмінієвих ролетних профілів (ламелей). Ролетне полотно змотується в рулон на вал. Як правило, вал знаходиться всередині захисного короба. Конструкція ролетних систем також передбачає наявність напрямних шин, по яких рухається ролетне полотно, системи приводу для управління ролетою і системи замикання.

  1. Ролетне полотно – одним з основних елементів захисної ролети, що визначають її функціональні характеристики, є профіль, з якого виконано полотно ролети. Існують два способи виробництва ролетних профілю: методом роликового плющення і методом екструзії (продавлювання).
    Для захисту вікон на першому поверсі, а також заміських будинків і дач найбільше підійдуть ролетні системи з товстостінного екструдованого 45-міліметрового профілю. Для захисту великих отворів, вітрин магазинів підходять екструдовані профілі, а також 55-міліметрові профілі роликового плющення. Для захисту вікон в квартирі, де необхідна додаткова шумо- і теплоізоляція, найчастіше використовуються профілі роликового плющення з пінним наповненням.

  2. Екструдовані напрямні шини – забезпечують рух роллетного полотна під час намотування його в короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанціюється, здвоєні).

  3. Захисні короба і бічні кришки – підбираються залежно від екстер’єру приміщення (45, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллформінговие або екструдовані).

  4. Елементи управління ролетою – вибір залежить від розміру і ваги ролети, а також зручності управління. Приводи можуть бути ручними або автоматизованими (електроприводи).

  5. Вал і система підвісу – вал ролети і елементи системи підвісу забезпечують намотування полотна в короб, і можуть в той же самий час бути пристроєм запирання (фіксуючий профіль або ригелі блокуючі)

ПЕРЕВАГИ РОЛЕТИ

Якість продукції
Кожен випущений на ГК «Алютех» ролетний профіль – результат грамотно організованого і сучасного виробництва. Так, якість алюмінієвих сплавів майбутніх ролет підтверджено фахівцями випробувального центру «Інституту порошкової металургії» (атестат № BY / 112.02.1.0.0263). Крім цього, товщина алюмінієвої стрічки для сотень тисяч ролет завжди залишається незмінною. Дотримання цієї умови дозволяє утримувати їх міцності на постійно високому рівні. Захист від стирання і стійкість до корозії профілів забезпечує спеціально розроблене лакофарбове покриття. Основними елементами покриття служить лицьова емаль ПУР-ПА і грунт.

Економія енергії
Основне джерело втрат тепла взимку і нагрівання приміщення влітку – віконні прорізи. Саме тому їх захист є одним з найбільш ефективних способів скорочення енергозатрат.Універсальним рішенням є установка ролетних систем, які допомагають економити круглий рік. Тепловізійні знімки показали, що при опущеному ролетних полотні зовнішня поверхня вікна охолоджується на 4,3 ° С, а температура в приміщенні зростає (в ході випробувань на вулиці було близько -12 ° С).

Шумоізоляція

Рівень шуму в міських умовах постійно зростає. У мегаполісі він становить близько 80 дБА. Причиною тому – промислові підприємства, автотранспорт, будівельні роботи. Захистити будинок від зовнішнього шуму і забезпечити спокійний сон допоможуть ролети. Як показали випробування, установка ролет «АЛЮТЕХ» на вікна дозволяє значно знизити рівень шуму в приміщенні. Хороша звукоізоляція ролетних систем підтверджена випробуваннями в СПбГАСУ, а також в науково-технічному центрі по сертифікації будівельних конструкцій та енергоаудиту «БЛОК». Ролетна система в поєднанні з віконною конструкцією дозволяє знизити рівень зовнішнього шуму на 30-35 дБА (в залежності від розміру вікна і типу склопакета). Закрита роллета значно підвищує шумоізоляцію вікна, дозволяючи створити комфортну обстановку для відпочинку і сну.


Захист від злому
100% -ного захисту від злому не існує. Питання лише в тому, скільки часу знадобиться зловмисникам, щоб проникнути в приміщення, і в рівні шуму, який буде при цьому вироблятися. Існуюча система сертифікації визначає вісім класів стійкості до злому Р1-Р8. Клас присвоюється роллетной системі відповідно до рівня її захисних властивостей.

Ролетні системи «АЛЮТЕХ» представлені широким асортиментом профілів, сертифікованих на клас стійкості до злому Р1-Р5. Профілі роликового плющення з пенозаполненіем сертифіковані на клас стійкості до злому Р1 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000, що відповідає мінімальному класу стійкості з часом злому до 10 хвилин. Ролети з екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000. Вони підходять для установки на більшості об’єктів, в тому числі в аптеках, ресторанах, банках і т.д. Відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок (1-1,5 мм) і наявності поперечного ребра жорсткості. Для їх злому потрібно спеціальні інструменти.

Вітрова стійкість
При виборі типорозміру ролетних профілю вирішальну роль відіграють габарити отвору і вітровий район, в якому розташовується об’єкт установки ролетної сістеми. В різних регіонах сила вітру варіюється від невеликого вітерця до потужного шторму. Відірвані гілки та інші предмети, підхоплені сильним вітром, можуть розбити скло. З цієї причини дуже важливо правильно підібрати ролетні профілі, завдяки яким захисна конструкція не тільки сама встоїть перед стихією, але і надійно захистить вікна і двері. Всі ролети «АЛЮТЕХ» випробувані на стійкість до вітрових навантажень відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, 2.01.07 і EN13659 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина). Нормативні документи ГОСТ 52502-2012, СНиП 2.01.07-85 і EN 13659 визначають кількість вітрових районів / зон і величину випробувального тиску для кожного з них. Кожна зона включає в себе території з однаковими кліматичними умовами (температура повітря, що переважають і максимальні вітру і т.п.).