Алюм-Сервіс


ПОРТФОЛІО НАШИХ РОБІТ - СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ALUTECH У ЛЬВОВІ 🙂

ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ TREND

Практичне рішення

Сендвіч-панель товщиною 40 мм
Ворота Trend добре зберігають тепло, забезпечуючи
комфортну температуру всередині приміщення.

Оцинкована фурнітура
Роликові кронштейни і проміжні петлі виконані з оцинкованої сталі, що є оптимальним рішенням для приміщень з нормальною вологістю

Надійна герметизація
Еластичний і морозостійкий ущільнювач з EPDM забезпечує
високу тепло- і звукоізоляцію воріт.

Додатковий захист кутових стійок
При рясних опадах біля воріт може накопичуватися вода.
Полімерне підставу кутових стійок зводить до мінімуму можливість утворення корозії в умовах високої вологості.

Замкнутий контур сталевих листів
Спеціальна система з’єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливо при нагріванні панелі на сонці. Їх з’єднують внизу і вгорі в 4 шари за допомогою саморізів. Так, покупці воріт з темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності вироби.
Захист від защемлення пальців
В панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: виключили защемлення пальців (відповідність EN 12604).
Відмінне зчеплення сталевих листів з піною
Хороше зчеплення сталевих листів з піною отримали за рахунок шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю виключили здуття нагрітого на сонці полотна.
Високі антикорозійні властивості
Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти за рахунок шару грунтовки (14-16 мкм) і цинкового покриття (16 мкм).
Довговічне покриття
Зберегти полотно воріт в первісному привабливому вигляді вийшло завдяки поліуретанової фарбі з додаванням спеціальних поліамідних частинок (ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні і захисні властивості панелі.
Хороша теплоізоляція
Хороша теплоізоляція. 0,74 м² ° C / Вт – коефіцієнт опору теплопередачі в воротах виробника. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 55 см.